Şubat 10, 2021

Kağıthane Hurda Alım

ile admin

İstanbul Kağıthane nin 19 Mahallesinden Hurda Alımı Yapıyoruz. Hurdalarınızı Değerinde Ve Yerinde Alıyoruz. Kağıthane Çevresinde Hurdacılık Sektöründe İlk Bizim Firmamız Gelmektedir. 7/24 Bizleri Arayarak Çağırabilirsiniz.
Sarı Bakır Hurdaları
Paslanmaz Hurdaları
Alüminyum Hurdaları
Kablo Hurdaları
Demir Hurdaları vb. Bütün Hurdalarınızı Alıyoruz. Metal Olarak Gördüğünüz Ve Hurdaya VErmek İstediğiniz Bütün Hurdalarınız İçin Bizi Arayabilirsiniz.
Hizmetimizde Öncü Sektörde Olup İstanbulun 39 İlçesinde Destek Vermekteyiz. Beşiktaş İlçesi Hurda Alımını Yapmaktayız. Bununla Birlikte Şişli ve Mecidiyeköy Hurda Alımlarını Yapmaktayız.
Beyoğlu İlçesinde Beyaz Eşya Tamiri Ve Hurda Alım İşlemlerini Yapmaktayız. Sancaktepe Ve Esenyurt Bölgesinde De Hizmet Vermekteyiz. Daima Hizmet Anlayışı İle Beylikdüzü ve avcılar bölgesinde hizmetleri sağlamaya başladık.
sefaköy bölgesi hurda alımı için bizleri arayabilir hurdanız olduğunu söyleyebilirsiniz. aynı gün yerinde hurda alımı sağlıyoruz.
Bizi Aramadan Hurda Satma İşlemi Yapmayınız.
Beyaz Eşya Tamir Bakım Ve Onarım İşlerinizi Profesyonel Ekiplerimiz Sayesinde Yerinde Yapmaktayız.
Harddisk Hurdası
Anakart Hurdacı
Bilgisayar Hurdaları
Kasa Hurdaları
Ram Hurdaları
ekran kartı hurdaları
laptop hurdalarını yerinde alıyoruz. yüklü hurdalarda sizlere daha iyi fiyatlar veriyoruz.
konteyner bina yıkım işlerini yapmaktayız.
çelik bina yıkım işlerini profesyonel ekiplerimiz ile kesme makinesi ile yapmaktayız. Taksim Bölgesinde Otellerde Olan Eski Hurdalarınızı Değerlendiriyoruz. Çöpe Atmayın Biz Gelip Alalım Değerlendirelim.