Şubat 19, 2021

istanbul hurda alımı

ile admin

Hacmi ve kilogramsu her ne olursa olsun firmamız Hurda alım satım konusunda sizlere hizmet sunmaktadır. Değerine nakit ödeme yapmış olduğumuz hurda alımları ile beraber ihtiyacınız ve talebiniz olan tüm hurda çeşitlerinde de satış yapmaktayız. Bakır hurdaları, Alüminyum hurdası, kâğıt ve karton hurdaları, plastik hurda çeşitleri, çelik hurda, nikel hurdası, çinko hurdası, sarı hurda, imalat artığı hurdalar, talaş hurdası, tel hurda ve diğer tüm hurdalarda İstanbul hurdacı ekibi olarak alım satım sağlamaktayız.

Demir hurda alım satım
Hurda Demir Alım Satım
Demir hurdaları pek çok alanda ortaya çıkabilmektedir. İnşaat ve şantiye alanları ilk sırada olmak üzere pek çok projede yoğun bir hurda demir bulunur. Elbette yalnızca inşaat demirleri olmayıp yangın merdiveni, bina cephe demir korkuluk sistemleri, kalorifer kazanları, inşaat demirleri ve diğer tüm demir hurdalarda hurda alım satım yapıyoruz. İstanbul içinde talebinizde aynı gün hurda yerinde bulunuyoruz. Sitemizdeki telefon numaralarımızdan bizleri arayarak demir hurda alım ve satım hizmetleri talep edebilirsiniz.

Bakır hurda alım satım
Bakır Hurdası Alım Satım
Bakır türü hurdalarda yine çok çeşitli sektörlerde ortaya çıkabilmektedir. Elektrik ve enerji işleri ile uğraılan sektörlerde bakır hurdalara rastlanmaktadır. Yine Çeşitli Atolye alanlarındanda bakır hurdalar ortaya çıkmaktadır. Yine kilogram ve hacmine bakılmaksızın firmamız tüm bakır hurdalarda alım satım yapmaktadır. Hurdademirbakir.Com sitemiz içerisinde bulunan irtibat hatlarımızdan günün her saati bize ulaşabilir ve hizmet alabilirsiniz.

Sarı hurda alım satım
Sarı Hurda Alım Satımları
Demir ve bakır ürünlerine göre sarı hurda türleri daha değerli ve değerlidir. Doğal olarak birim Kg fiyataları da diğer demir ve bakır hurdalara göre yüksektir. Sarı hurda alım satım için bizler en iyi fiyat teklifini tarafınıza vermekteyiz. Satmak arzu ettiğiniz sarı hurdanın mevcut durumu ve kilogramsu hakkında bize iletin hemen en güncel 2019 hurda fiyatları listemizi tarafınıza gönderebilirsiniz. Çok yüksek kilogramdaki satışlarda şirketimiz sizlere özel fiyat teklifi verecektir.

Alüminyum hurda alım satım
Alüminyum Hurda Alım Satım
Alüminyum kullanım çeşitliliği ülkemizde bir hayli fazladır. Yapısal konut alanlarında yoğun bir kullanımı bulunduğu gibi sanayi alanında da çok yüksek bir kullanımı bulunur. Alüminyum profiller için bize genel olarak ayn içinde çok ciddi talep gelmektedir. Bununla beraber Alüminyum kalıplar, matbaa alüminyum malzemeleri, tas tabak dahil pek çok hurda ürünü bulunur.

Hurda alım satım
İçecek kutusu hurdaları, buzdolabı hurdaları, çamaşır makinası gibi beyaz eşya hurdalarınıda almaktayız. Çatı, merdiven, pencere korkuluk hurdaları, elektronik eşya hurdası, inşaat hurdaları, pvc pencere hurdaları ve hurda sınıfına giren diğer her çeşit hurda alım satım işlerini senelerdir eksiksiz ve problemsiz yapmaktayız.