Şubat 19, 2021

hurda çeşitleri

ile admin

Çıkma Sac Profil
İstanbul tüm bölgelerinde Hurdacıdan çıkma sac profil, trefes sac ikinci el olarak alım satımı yapılmaktadır. İkinci el malzemelerin hem alım hem satım konusunda profesyonelleşmiş ekiplerimiz tarafından alım satım yapılmaktadır. Hurdacıdan çıkma temiz sac ve profilleri ayırarak kilogram hesabı hem alımı yapılmaktadır aynı zamanda satışı yapılmaktadır. Hurda profilin ya da sacın yoğun istek görmesinden dolayı ikinci el malzeme işleri hızlanmıştır.
Ahşap makara hurdası
Ahşap makara hurdası Genelde yoğun olarak elektrik kablolarının sarıldığı makaralar geri dönüşüm için bir hayli önemlidir. Firmamız Ahşap makara hurdası alımı gerçekleştirmektedir. İkinci el hurda tahta makara alımı yapan yerler arasında diğer metal işi yapan hurdacılara göre aktif bir süreç göstermekteyiz.

Hurda makara fiyatları hakkında bizlerden detay alabilirsiniz. Kablo makarası alım sürecimiz toplu olarak alınmaktadır. Yani 5 ve 10 üzeri hurda kablo makarası var ise yerinden gelip alıyoruz. Firmamız Ataşehir bölgesinde olduğu için hurda ahşap kablo makarası alımını sınırlı bölgelerden yapmaktayız. Kablo makara hurdası satımı için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.
Demir Bakır Çağı
Demir Bakır Çağı MÖ 7000 – 4000 yılları arası yaşanmıştır. Taş çağının sonlarına doğru bakır madeninin bulunması ile beraber ortaya çıkan bu çağda insanlığımız büyük ilerlemeler kaydetmiştir. Demir Bakır çağının başlangıcı eksiksiz olarak bilinmese de ortalama 9000 yıl kadar sürdüğü tarihi kazılar ile belirlenmiştir