Şubat 19, 2021

hurda alan firmalar

ile admin

bIr çok alanda atıl duruma gelen demir hurda ve çeşitli madenler bulunur. Hurda alanlar olarak kullanılmayan, herhangi bir işlemi kalmamış atıl durumdaki tüm hurda türündeki malzemelerinizi nakit alıyoruz. Bireysel olarak sahibi olduğunuz hurdaları bize satabileceğiniz gibi kurumsal olarak firma sahipliğinde bulunan hurdalarınızıda bize ulaşarak satış yapabilirsiniz. Tüm hurda alımlarımızda nakit peşin ödeme yapmaktayız. İstanbul içinde aynı gün tüm bölgelere ulaşıyoruz. Tek yapmanız gerekli olan hurda alan firmamıza telefon açmanızdır.

İstanbul Hurda Alanlar
İstanbul hurda alanlar belki çok sayıda bulunsa da problemsiz ve prensipli hizmet verecek hurdacı bulmanız kolay olmayacaktır. Değerinin çok altında ve iş ahlakına uymayan pek çok alım hergün gerçekleşmektedir. Bu sebeple hurda deyip geçmeyin ve doğru, kaliteli hizmet sunan firmalar ile çalışın. Ekibimiz alanında oldukça profesyonel ve sizlere en kaliteli hizmeti verecek şekilde eğitim almıştır. Satmak veya almak arzu ettiğiniz tüm hurda çeşitleri için bize ulaşıp uzman hizmet alırsınız.

Demir hurda alanlar
Demir Hurda Alanlar
Hurda çeşitliliği her ne kadar ülkemizde fazla olsada Demir hurdası diğer çeşitlere göre daima fazladır. Demirin geri dönüşümünün kolay olması sebebi ile demir metal hurda her sanayide fazla kullanılıyor. Firmamız hurda alanlar olarak tüm demir çeşitlerinde hurda alım satım yapmaktadır. Bireysel olarak firmamıza hurda satışı yapabileceğiniz gibi şirket ve şirket olarak da hurda satışı yapabilirsiniz. Otomotiv sanayi, gemi sanayi, inşaat sektörü, elektrik ve elektronik sektörü, tabela reklam tanıtım sektörü, üretim sektörü dahil her alanda demir hurda alımı yapıyoruz.

Bakır hurda alanlar
Bakır Hurda Alanlar
Bir diğer kıymetli metalde bakırdır. Emre Metal olarak bakı hurda alımında da sizlere eksiksiz ve mükemmel bir hizmet sunmaktayız. Hurda alanlar arayışınızda kurumsal nitelikte hizmet verecek bir firma bulmak istiyorsanız bize muhakkak ulaşınız. Bakır diğer maden ürünlerinde göre doğada daha seyrek bulunan maddedir. Bu sebeple bakır geri dönüşüm yoluyla tekrar kullanılıyor. O sebeple elinizde bulunan bakır hudaların değerlendirmesi son derece önemlidir. Firmamız İstanbul genelinde pek çok fabrika, işletme, imalathane ile anlaşmalı şekilde çalışmaktadır.
Alüminyum Hurda Alanlar
Alüminyumda ülkemizde oldukça fazla alanda kullanılacak olan malzemedir. Otomotiv sanayiinde, matbaa sanayinde, tabela reklam tanıtım piyasasında, makine sanayiinde oldukça geniş bir kullanım sunar. Alüminyum da demir ve bakır gibi geri dönüşümü olan ürünler olup atıl halde bulundurmak yerine bize ulaşarak değerine nakit olarak satış yapabilirsiniz. Bir çok hurda Alüminyum malzemesi bulunmaktadır. Çeşitli Alüminyum profil hurdaları, araç jantı hurdaları, çeşitli makine hurdaları, mutfak eşyaları gibi çok çeşitli hurdalar vardır. Firmamız elinizdeki kilosu her ne kadar olursa olsun tüm Alüminyum hurdalarınızı hemen satın almaktadır.

Hurda alanlar
Yüksek Fiyat Hurda Alımı
Hurda alanlar olarak yüksek fiyat garantisi ile sizlere hizmet sunuyoruz. Değerinin altında bir teklif hiç bir zaman vermiyoruz. Az çok demeden tüm elinizde bulunan hurdalara talibiz. Geniş ve yaygın hizmet ağımız ve teknik ekiplerimizle aynı gün içerisinde pek çok noktada hurda alımı yapmaktayız. Sitemizde kasım ayına dair hurda fiyatları listesi yayınlanmıştır. Fiyatlar konusunda herhangi bir merakınız var ise listeden bakabilir ayrıca kilosu fazla olan hurdalarınız için bize ulaşarak size özel fiyat teklifini isteyebilirsiniz.